TR | EN

11. Uluslararası Petroleum Fuarı, 11-14 Nisan 2013 tarihlerinde gerçekleştirildi.

11. Uluslararasi Petrol, LPG, Madeni Yag, Ekipman ve Teknoloji Fuari, 11-14 Nisan 2013 tarihlerinde TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Enerji sektöründe dünyanin en önemli organizasyonlari arasinda bulunan Petroleum Istanbul Fuari, Türkiye çapinda binlerce akaryakit, LPG ve madeni yag bayisini bulusturdu. Bayiler, akaryakit dagitim sirketlerinin yani sira, sektöre ürün ve hizmet sunan elipman üreticisi ve ithalatçi firmalar fuarda bulustu.

11 Nisan 2013 tarihinde açilis konusmalari, resmi açilis töreni ve fuar alaninin ziyaret edilmesinin ardindan “Türkiye Akaryakit ve LPG Piyasalarinda Tam Rekabet ve Serbest Piyasa Düzleminde Mevcut Durum ve 2023 Vizyonu” Konferansi gerçeklestirildi. Ardindan Ödül ve Plaket Töreni’ne geçildi. Dernegimiz Yönetim Kurulu Baskani Sayin Selim Siper’e  tesekkür plaketi takdim edildi.

12-13 Nisan 2013 tarihlerinde özel sunumlar ve “Türkiye Akaryakit ve LPG Piyasalari, Yeni Yasa Çalismalari, Mevzuat Düzenlemeleri ve Beklentiler” Konferansi gerçeklestirildi.